ŞİŞME FUAR ÇADIRI
  • sisme-alan-kapatma1.jpg
  • sisme-alan-kapatma2.jpg
  • fr-FR
  • English (UK)


Şişme Fuar Çadırı
ya da Şişme Fuar Standı Denilen Bu Ürünümüz, Son Yıllarda Renkli Tanıtım Toplantılarının, Reklam Kampanyalarının En Dikkat Çekici Reklam ve Fuar Malzemesi Olmuştur, Firmamız Türkiye'nin En Büyük Şişme Ürünler Fabrikasına Sahiptir, Fuar Çadırlarını En Renkli Şekilde Tasarlayıp Markanızı İnteraktif Bir Şekilde Temsil Eden Çadırlar Hainde Sunuyoruz. Fuar Çadırlarımız Kapalı ve Açık Alan Organizasyonlarda Kullanıma Uygundur.
25x10x5MT Şişme Çadır. Yaz aylarında havalandırmayı sağlamak için yan kapaklar şeffaf ve cırtlı olarak üretilebilir. Her ebadda şişme çadır imalatı.

SMS İle Fiyat Sor


Organizasyonlarınız, Oyun alanlarınızın üzerine kurabileceğiniz, depo, fuar ve gösteri amaçlı kullanabileceğiniz dev çadırımız tamamen şişmedir. Yağmur, kar ve rüzgar geçirmemesi için ısıl kaynaklı olarak üretilmiştir. Ürün geneli ısıl frekans sistemiyle üretildiği için %80 daha az motor gücüne ihtiyaç duyar. Şişme saha kapama, şişme tenis kortu kapama, şişme alan kapama, şişme havuz kapama mobil sistemi.Fuar çadırı fuar , davet , düğün , organizasyonlara yönelik projelerimiz her türlü zemin şartlarına uygun biçimde , kısa sürede kolayca kurulan son derece şık şişme yapılarımızdır. Fuar çadırı etkinliğin konseptine uygun olarak tasarladığımız renk ve dokulardaki iç astara dekoratif aydınlatma sistemleri eklenebilir.

SMS İle Fiyat Sor


Zor hava şartlarına karşı dayanıklı ve taşınabililir nitelikteki Fuar çadırı şişme yapılarımız satılabilir , depolanmak istenirse de minimum yer kaplayarak uzun süre saklanabililir. Fuar çadırı uygun maliyetle estetik çözümler sunan etkinlik çadırlarının dış yüzeyine dijital baskı yöntemi uygulanarak reklam ve tanıtım yapılabilir.

SMS İle Fiyat Sor

Fuar çadırı
adından da anlaşılabileceği gibi en sık kullanılan alanı fuar , festival vb. kısa süre etkinlik ve organizasyonlardır. Bir fuar yada festival alanı aynı zamanda ihtiyaç sahiplerinin başka ihtiyaçlarına göre alanların olduğundan kurulup sökülebilen bir kapalı alan oluşturulması daha sağlıklıdır. Yer sıkıntısı gibi çeşitli problemlerde içerisinde fuar etkinliği vb. yapılan organizasyonlarda , fuara katacak kişi sayısını göz önünde bulundurularak , küçük boyutlarda yapıldığı gibi büyük devasa boyutlarda da Fuar çadırı yapılabilmektedir. Son derece kullanışlı pencereleri sayesinde doğal havalandırması olan çadır çeşididir.

SMS İle Fiyat SorSMS İle Fiyat SorSMS İle Fiyat SorSMS İle Fiyat Sor