ŞİŞME ÇOCUK KÖYÜ
  • sisme-alan-kapatma1.jpg
  • sisme-alan-kapatma2.jpg
  • fr-FR
  • English (UK)
Şişme Çocuk Köyü nedir ? Şişme Alan Kapatma Yöntemiyle Kapatılmış Alanın İçine Yine Şişme Oyun Parklarının, Çocuk Oyuncaklarının Konulduğu Yaz - Kış Ziyaretçilerin Gelebileceği İklimlendirmeye Sahip Alanlardır.
Firmamız OYUNSAN Olarak Türkiye' deki En Büyük Şişme Ürün Fabrikasına Sahiptir, Tasarım Ekibimiz, Modelcimiz ve Deneyimli Personellerimiz İle Her Ölçekteki Çocuk Eğlence Köyü İmalatı Yapmaktadır. Avrupa Standartlarında Üretim Yapan Firmamız Yanmaz, Alev Yürümez, Bakteri Üretmez Kolay Temizlenen ve Uzun Yıllar Dayanıklı Ürünleriyle Yenilikçi Tasarımlı Oyun Gruplarıyla Sektörün Lider Firmasıdır.
Firmamız A dan Z Ye Anahtar Teslimi Şişme Çocuk Köyü Projelendiren Firmamız Sektördeki en son trendleri Takip ederek sizlere en çok müşteri getirecek oyunları tespit edip geliştirerek sizlere sunmaktadır, Dünya Çapında İş Yapan Firmamız İstenilen Bölgeye Ülke veya Şehir Farketmeksizin Kurulum Yapar, şişme Çocuk Köylerinin Güncellemesini, Tadilat ve Bakımını da yapan Firmamız Hazır kurulu çocuk Köylerine İsteğe Göre Şişme Oyuncak Grubu Tasarımı Yaparak Üretir, Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

SMS İle Fiyat Sor

Şişme Oyun Köyü' nün avantajları Nelerdir :